آبادو برای ارتباط مستمر با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت، اطلاع رسانی اخبار و رویدادها، سرویس های ویژه و جشنواره ها، برای اعضای وب سایت ایمیل و یا پیامک ارسال می نماید، کاربرانی که تمایل به دریافت چنین پیام هایی نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو نمایند. 

آبادو در راستای رعایت قوانین و مقررات وب سایت در مواقع لزوم، انتقادات و نظرها را گاها ویرایش خواهد کرد، همچنین نظرو پیام ارسال شده توسط کاربر که مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آبادو از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده خواهدکرد.  

از آن جایی که آبادو هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند، اطلاعات شخصی آنان به هیچ عنوان به شخص یا سازمانی فاش نخواهد شد، مگر در شرایطی ویژه که با حکم قانونی در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گیرد.

کاربران موظف اند در حفظ و نگه داری رمز عبور و نام کاربری خود کوشا و هوشیار باشند، و برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، آن را در اختیار شخص دیگری قرار ندهند. درصورت عدم رعایت این مسئله یا واگذاری شماره همراه به فردی دیگر، وارد اکانت خود در وب سایت آبادو شده و برای اعمال تغییرات اقدام نمایند. 

کاربران عزیز توجه داشته باشید که آبادو از طریق شماره ۵۰۰۰۴۳۴۱۲ ، وضعیت پردازش سفارشات، سرویس های ویژه و جشنواره ها ، سوال نظر سنجی و … به کاربران خود ارسال خواهد کرد و هرگونه پیامک تحت عنوان آبادو ، تخلف بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.