فروشگاه آبادو در راستای تضمین لبخند رضایت خریدار، همواره سعی دارد تا بهترین شرایط را، برای تجربه خریدی لذت‌بخش، فراهم آورده و سفارشات را در کمترین زمان ممکن ارسال نماید.
بنابراین، به محض نهایی شدن ثبت سفارش مشتریان، در صورتی که کالا در انبار آبادو موجود باشد، در همان روز آماده ارسال خواهد شد، در غیر این صورت، ممکن است آماده‌سازی محصول خریداری شده تا ۲۴ ساعت به طول انجامد.
روش های ارسال سفارشات در فروشگاه آبادو، به دو دسته ارسال اکسپرس و ارسال با پست تقسیم می‌شوند که در ادامه، به صورت کامل توضیح داده شده است.

ارسال اکسپرس

تحویل اکسپرس فروشگاه آبادو، در حال حاضر تنها در شهر تهران فعال می‌باشد. سفارشاتی که تا ساعت ۱۶ روزهای کاری یا ۱۳ روزهای پنج‌شنبه دریافت می شوند، در صورت موجود بودن در انبار، به صورت اکسپرس ارسال شده و حداکثر تا ۳ ساعت بعد به خریدار تحویل داده خواهند شد. 

ارسال با پست

این نوع ارسال، برای شهرهای غیر از تهران در نظر گرفته شده است. بعد از ثبت سفارش، در صورت موجود بودن کالا در انبار آبادو، سفارش شما روز کاری بعد ارسال شده و بسته به شهر محل سکونت بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری به دست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال مرسولات

سیاست فروشگاه آبادو بر این است که تا حد امکان مشتری مبلغی اضافه‌تر از مبلغ محصول انتخابی را پرداخت نکند. با این حال، به دلیل هزینه‌های موجود در حمل و نقل کالا، بسته به شهر مقصد، ممکن است هزینه‌ای در صورتحساب لحاظ گردد.
در حال حاضر هزینه ارسال کالا در شهر تهران رایگان بوده اما برای شهرستان ها، مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان می باشد که در صورتحساب نهایی شما قبل از پرداخت، محاسبه و اعمال خواهد شد.