دسته‌بندی نشده

۵ بهترین برنامه تغییر صدا برای اندروید

۴ بهترین برنامه تغییر صدا برای اندروید

یافتن برنامه های خوب تغییر دهنده صدا برای Android دشوار است. موارد مناسب بسیاری وجود ندارد ، اما  در این مقاله از موبایل آباد ما بهترین برنامه های تغییر صدا را برای اندروید پیدا کردیم. 
تعدادی موتور منبع باز تغییر صدا وجود دارد و اکثریت قریب به اتفاق برنامه های تغییر صدا در Android از همان موتور استفاده می کنند با این حال ، برخی از توسعه دهندگان هستند که برخی از برنامه های مناسب را انجام داده اند که می تواند صدای شما را به طریق مختلف تغییر دهد. در اینجا بهترین برنامه های تغییر صدا برای Android را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. 

AndroidRock Voice Changer

Voice Changer توسط AndroidRock یک برنامه تغییر دهنده صدا است. این برنامه ده ها اثر ، از جمله زنبور عسل ، پیرمرد ، مریخ ، پنکه ، خشن ، مست ، زیر آب ، و بسیاری دیگر را پشتیبانی می کند. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد فیلترها را روی پرونده های صوتی ضبط شده قبلی نیز اعمال کنید. 

صدای صوتی Baviux با جلوه ها

Baviux Voice Changer در واقع یکی از محبوب ترین مبدل های صدای خالص در اندروید است. در کل شامل چهارده اثر همراه با یک رابط کاربری ساده و بسیاری از گزینه های دیگر است. می توانید صدای خود را ضبط کنید و جلوه ها را همانطور که می خواهید اعمال کنید. پس از آن ، می توانید آن را برای هر کسی که می خواهید ارسال کنید (تا زمانی که برنامه از فایل های صوتی پشتیبانی کند) ، آن را به عنوان آهنگ زنگ یا صدای اعلان تنظیم کنید و فقط ذخیره کنید. اگر می خواهید چیزی را که از قبل دارید تغییر دهید ، می توانید فایل های صوتی را وارد کنید. این برنامه برای نسخه برتر با قیمت ۲.۹۹ دلار اجرا می شود و اگر از Google Play Pass استفاده کنید رایگان است.

Snapchat و TikTok

Snapchat قطعاً محبوب ترین برنامه تغییر صدا است. این بیشتر سرویس پیام رسانی تصویری است. با این حال ، یک دسته فیلتر دارد. این می تواند ظاهر ، صدا و حتی محیط شما را تغییر دهد. همچنین از ویژگی های Snapchat Memories است. به شما این امکان را می دهد که به جای از دست دادن اسنپ ها ، آن ها را ذخیره کنید. این گزینه به شما امکان می دهد تا به جای انجام فیلم های یکبار مصرف برای دنبال کنندگان و دوستان خود ، خود را در صداهای عجیب و غریب ضبط کنید TikTok) پیوند Google Play ( با چند فیلتر صوتی و مدولاسیون تقریباً به همین روش است. می توانید با آن یک ویدیو در TikTok ضبط کنید ، آن را برای سرویس ارسال کنید ، یا فقط آن را برای خود نگه دارید. هر دو گزینه رایگان است.

برنامه ی تغییر صدای Voicemod Clips

Voicemod Clips یک برنامه رایگان تغییر صدا و فیلم ساز است. این گزینه خوبی است زیرا در صورت تمایل می توانید فقط صدا یا صدا را با فیلم ضبط کنید. شما می توانید اساساً در هر مکانی از آن فیلم استفاده کنید. این بیشتر برای مواردی مانند Snapchat ، Instagram و TikTok در نظر گرفته شده است تا قبل از بارگیری بدانید که درگیر چه چیزهایی هستید. این برنامه دارای مدولاسیون صوتی خوبی به همراه چند فیلتر مختلف برای راحتی شما است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *